Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Nowej Wsi, ul. Olsztyńska 1, 14-200 Iława, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Produkcja
  spod znaku
  ISO oraz IFS

  Jakość naszych usług potwierdzają nie tylko setki zadowolonych Klientów, ale i certyfikaty ISO 22716, ISO 13485 oraz IFS HPC, które przekładają się na sukces naszych Klientów.

  Obok bieżącej kontroli przebiegu procesu produkcyjnego przeprowadzamy statystyczną kontrolę jakości produktów na wyjściu, oraz surowców i opakowań na wejściu.

  Procedury oparte o najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów zgodne z ISO 13485, ISO 22716 oraz IFS HPC gwarantują produkcję kontraktową kosmetyków zgodną z bieżącym prawem europejskim, a także bezpieczeństwo wszystkich wyrobów wychodzących z naszej linii produkcyjnej.

  Zaimplementowane procedury są regularnie kontrolowane przez uznaną na rynku jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland, czego potwierdzeniem są posiadane przez nas certyfikaty.

  Zobacz nasze certyfikaty

  Czym jest ISO 22716?

  Norma EN ISO 22716:2012 opisuje zasady dotyczące zachowania czystości, higieny i bezpieczeństwa w trakcie produkcji perfum na zlecenie oraz kosmetyków, które produkujemy w naszej fabryce. Na podstawie tej normy opracowaliśmy procedury zapewniające zgodność produktu z zatwierdzoną przez klienta specyfikacją, pełną identyfikowalność i eliminację ryzyka pomieszania wyprodukowanych partii. Naszym celem jest produkcja kontraktowa kosmetyków o najwyższej jakości, przy zachowaniu gwarancji powtarzalności w poszczególnych seriach. Produkcja kontraktowa kosmetyków czy produkcja perfum na zlecenie w naszej firmie jest w pełni bezpieczna i cechuje się wysoką jakością. Wykonane wyroby perfumeryjne czy kosmetyczne są w pełni identyfikowalne, co bezpośrednio przekłada się na zyski naszych klientów. Skuteczność naszych procedur jest potwierdzona certyfikatem prestiżowej firmy audytującej TÜV Rheinland. Produkcja perfum na zlecenie firm i innych wyrobów spełnia zawsze najwyższe standardy jakości, czego efektem jest zadowolenie zarówno klienta, jak i konsumentów.

  Czym jest ISO 13485?

  Wyroby medyczne, które są wprowadzane na rynek muszą spełniać określone normy prawne, gwarantując tym samym najwyższą jakość, bezpieczeństwo dla konsumentów oraz zgodność z ich oczekiwaniami. Prestiżowa norma ISO 13485:2016 szczegółowo określa wymagania, jakie powinien spełniać system zarządzania jakością w firmie produkującej wyroby medyczne na zlecenie. Wysokie wymagania tej normy dotyczą między innymi: przeprowadzania analizy projektowej na każdym etapie powstawania wyrobu, zarządzania ryzykiem czy prowadzenia szczegółowej dokumentacji. Wdrożony w naszej firmie system zarządzania jakością jest oparty na normie ISO 13485:2016, co sprawia, że wyroby medyczne wykonane w naszej fabryce są bezpieczne dla konsumentów i dostosowane do ich potrzeb.

  Czym jest IFS HPC?

  International Featured Standard (IFS) jest organizacją, która stawia sobie za cel zwiększanie świadomości konsumentów poprzez poprawę przejrzystości produkcji wyrobów sprzedawanych w handlu detalicznym. W związku z tym w porozumieniu z przedstawicielami największych sieci handlowych opracowano standardy umożliwiające produkcję transparentną dla klienta końcowego. IFS HPC jest standardem dotyczącym produktów gospodarstwa domowego i higieny osobistej (Household and Personal Care).
  Wdrażamy procedury oparte o wymagania tego standardu, które gwarantują wykonanie bezpiecznych wyrobów, cechujących się wysoką jakością oraz zgodnością z bieżącymi wymaganiami prawnymi. Dzięki regularnym audytom skuteczność opracowanych przez nas procedur jest potwierdzona certyfikatem renomowanej jednostki certyfikującej TÜV Rheinland.

  Skontaktuj się z nami

  Zapytaj o ofertę teraz, a może stworzymy razem produkt, który podbije serca klientów.

  Skontaktuj się z nami