Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Nowej Wsi, ul. Olsztyńska 1, 14-200 Iława, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Kim jesteśmy

  Wiemy jak organizować produkcję kontraktową, by przynosiła zyski

  Jesteśmy polską, rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji kontraktowej w zakresie wyrobów perfumeryjnych, kosmetycznych i medycznych. Od początku naszej działalności przyświecają nam 3 podstawowe wartości:

  • Jakość
  • Badania
  • Rozwój

  których przestrzegamy każdego dnia!

  Kim jesteśmy

  Przekazując markę w nasze ręce otrzymują Państwo  perfekcyjnie stworzony produkt, nawiązujący głęboko  do DNA Waszej organizacji. Tworzymy profesjonalne linie produktowe perfum i wyrobów medycznych oraz zajmujemy się produkcją kosmetyków na zlecenie, ale to zaledwie cząstka tego, co oferujemy. Zabieramy naszych klientów biznesowych w fascynującą podróż po kreacji marki własnej – od stworzenia unikatowej receptury kosmetyków, poprzez wybór opakowania i produkcję zgodną z najwyższymi normami ISO 22716, ISO 13485 oraz IFS HPC aż po wsparcie w pozycjonowaniu marki.

  Oferujemy pomoc na wszystkich etapach wdrożenia,

  przez co nasi Klienci zawsze mogą się czuć komfortowo i odpowiednio zaopiekowani.


  Design i grafika opakowań tworzona przez naszych projektantów jest dla nas równie ważna, co opracowywanie receptury kosmetyków, które będą spełniać najwyższe normy. Mamy świadomość, że wygląd opakowania czy grafika etykiety często decyduje o zakupie, dlatego doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie. W naszej bazie znajduje się kilkuset producentów krajowych i zagranicznych. Produkcja kontraktowa zakłada wsparcie z naszej strony w zakresie projektowania opakowania z tworzywa szklanego czy tworzyw sztucznych. Bez względu czy interesuje Państwa produkcja kontraktowa wyrobów medycznych, perfum czy produkcja kosmetyków na zlecenie, nasza usługa zawsze będzie wykonana zgodnie z zachowaniem rygorystycznych standardów.

  Współpracujemy z korporacjami i mniejszymi firmami z sektora MŚP, tworząc dla nich wielkie rzeczy w małych opakowaniach. Dla gwiazd, celebrytów czy ludzi biznesu przygotujemy, sygnowane ich wizerunkiem, elitarne serie produkcyjne już od 5000 sztuk. Zapraszamy do podjęcia współpracy w zakresie produkcji kosmetyków na zlecenie, wyrobów medycznych i perfum pod marką własną klienta. Konkurencyjne terminy wdrożeń naszych produktów, certyfikaty i doświadczenie sprawiają, że współpraca z nami przekłada się na realne zyski.

  Skontaktuj się z nami

  Zapytaj o ofertę teraz, a może stworzymy razem produkt, który podbije serca klientów.

  Skontaktuj się z nami