Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Nowej Wsi, ul. Olsztyńska 1, 14-200 Iława, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Produkcja private
  label, która dociera
  do milionów odbiorców.
  Każdego dnia.

  Setki Klientów. Tysiące receptur.
  Miliony produktów na sklepowych
  półkach.

  Private label w naszym wykonaniu to coś więcej niż produkcja na zlecenie – to partnerska współpraca z klientem, podczas której doradzamy, opracowujemy, produkujemy i ciężko pracujemy na sukces Państwa marki. Wysoce wykwalifikowany zespół technologów, strategów i specjalistów od marketingu pracuje nad produktem – dniami i nocami, by spełniał najwyższe normy i odnotowywał zyski.

  Poznaj proces produkcji kontraktowej,
  który mamy opanowany do perfekcji.

  01.

  Analiza potrzeb

  Na początku rozmawiamy z klientem i analizujemy jego potrzeby. Tworzymy pomysły na produkt, doradzamy i kreujemy.

  Krok 1
  02.

  Receptura

  Następnie nasza kadra wykwalifikowanych technologów opracowuje dla Państwa recepturę, która po przeprowadzeniu badań jest przygotowywana do produkcji i wdrażana.

  Krok 2
  03.

  Branding produktu

  Równolegle z recepturą nasi specjaliści od marketingu i grafiki tworzą projekt opakowań i branding produktu, nawiązujący do jego specyfiki, składu i marki. Zanim kosmetyki lub wyroby medyczne trafią na linię produkcyjną są wielokrotnie badane w naszym laboratorium oraz przygotowywana jest ich pełna dokumentacja.

  Krok 3
  04.

  Produkcja kontraktowa

  Nasze produkty trafiają do najważniejszych sieci i sklepów w kraju i za granicą. Wspieramy Państwa na każdym etapie procesu wprowadzenia produktu na rynek, aby produkt nie tylko z powodzeniem trafił na półki, ale i do koszyków konsumentów, tym samym napędzając zysk Państwa firmy.

  Krok 4

  Rozpocznij już dziś proces produkcji kontraktowej razem z nami!

  Przejdź do kontaktu

  Tylko sprawdzone surowce i dostawcy godni zaufania

  Surowce ze sprawdzonych źródeł mają takie samo znaczenie jak wiarygodni dostawcy.
  Dbamy o jednych i o drugich, by nasze produkty były synonimem najwyższej jakości.

  Laboratorium – serce
  produktu, które bije
  w rytmie Państwa marki

  Laboratorium to serce naszego biznesu – to tutaj zaczyna się produkcja perfum na zlecenie czy wyrobów medycznych. Dziesiątki testów fizykochemicznych i dermatologicznych przeprowadzanych przez wysoce wykwalifikowanych technologów. Testy zlecane na zewnątrz w niezależnych instytucjach. Tylko najbardziej innowacyjny i nowoczesny sprzęt. To wszystko w służbie Państwa marki, by produkt, który opuszcza taśmę produkcyjną był połączeniem skutecznego konceptu, najwyższej jakości i atrakcyjnego designu. Stąd już tylko krok do portfela odbiorców.

  Adex