Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Czym jest produkcja kontraktowa?

  05.05.20
  Adex
  Czym jest produkcja kontraktowa?

  Produkcja kontraktowa polega na wykonywaniu usług produkcyjnych na zlecenie firm. Producent kontraktowy wytwarza produkty pod marką własną klienta, wykorzystując własną linię produkcyjną, pracowników, doświadczenie i know-how. Poznajmy korzyści i etapy procesu produkcji kontraktowej, która staje się coraz bardziej popularna nie tylko w Polsce.   

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej produkcji kontraktowej? 

  Produkcja private label jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku ograniczenia lub braku mocy przerobowych, przy jednoczesnej potrzebie produkcji w określonej ilości i terminie. Korzyścią dla firmy zlecającej jest brak konieczności zatrudniania własnych pracowników czy dzierżawy zakładu przemysłowego lub fabryki. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku chęci poszerzenia asortymentu oferowanych produktów w obszarach, w których firma zlecająca nie ma doświadczenia. Ze wsparcia kontraktora korzysta się również w sytuacji, gdy produkcja danej partii we własnej fabryce nie jest rentowna. 

  Angażując kontraktora z doświadczeniem w produkcji kontraktowej wyrobów medycznych czy produkcji perfum na zlecenie firma otrzymuje gwarancję stworzenia najwyższej jakości produktu. Kontraktor pomoże Klientowi w opracowaniu receptury, wesprze go w skutecznym wykonaniu brandingu produktu oraz dostarczy linię produktów w umówionym terminie. Duże doświadczenie w produkcji kontraktowej pożądanego produktu lub produkcji perfum na zlecenie pozwala na osiągnięcie lukratywnych zysków ze sprzedaży oraz przyczynia się do wzmocnienia wizerunku marki. 

  Proces produkcji kontraktowej, który obniża koszty produkcji i optymalizuje biznes

  Wszystko rozpoczyna się  od rozmowy. Podczas spotkania z Klientem kontraktor analizuje jego potrzeby oraz przedstawia rozwiązania, pomysły na produkt oraz oferuje fachowe doradztwo. Na tym etapie produkcji kosmetyków na zlecenie czy produkcji perfum na zlecenie klient otrzymuje koncepcję produktu, zawierającą m.in. jego przeznaczenie i analizę konkurencji. Po stworzeniu zamysłu produktu do pracy przystępuje kadra wykwalifikowanych technologów, która opracowuje recepturę Klienta. Godna polecenia produkcja kosmetyków na zlecenie korzysta z surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł i współpracuje z wiarygodnymi dostawcami. Produkty powinny przejść dziesiątki testów w laboratorium, w którym zatrudnieni są wykwalifikowani technolodzy. Warto, by firma świadcząca usługi typu private label zlecała testy na zewnątrz w niezależnych instytucjach. Laboratorium powinno być wyposażone tylko w innowacyjny i nowoczesny sprzęt, gwarantujący najwyższą jakość badań i bezpieczeństwo. 

  Po pozytywnym przejściu badań linia produktów jest przygotowywana do produkcji i wdrażana. Równolegle z recepturą sztab ekspertów od marketingu i projektowania graficznego pracuje nad brandingiem produktu – opracowywane są projekty logo i opakowań, które pozwolą na skuteczne wypozycjonowanie marki na rynku. Po wyprodukowaniu linii produktowej kontraktor może pomóc firmie zlecającej w dystrybucji produktu w kraju i za granicą. 

  Czym jest produkcja kontraktowa?
  Czym jest produkcja kontraktowa?

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji