Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Jak wygląda proces produkcji perfum na zlecenie?

  04.06.20
  Adex
  Jak wygląda proces produkcji perfum na zlecenie?

  Zanim perfumy marki staną na sklepowych półkach muszą przejść długą drogę – od opracowania receptury, poprzez przeprowadzenie testów aż po prace graficzne nad zdobieniem i konfekcjonowanie. 

  Od receptury poprzez badania aż po oprawę graficzną

  Proces produkcji perfum rozpoczyna się od opracowania receptury. Po tym etapie następuje testowanie składników i odmierzanie ich w odpowiednich proporcjach. Kolejny etap to ich mieszanie, które odbywa się z uwzględnieniem kolejności dodawania składników. Dodaje się alkohol, który jest nośnikiem zapachu, wodę oraz inne niezbędne substancje. Jeśli to konieczne ciecz jest barwiona. Tak przygotowana mieszanina poddawana jest testom stabilności, trwałości i kompatybilności.

  Praca nad recepturą i testowaniem nowego zapachu perfum jest najważniejszym elementem produkcji perfum na zlecenie. Jednak nie może się ona obyć bez wsparcia marketingowego. Podczas długofalowej współpracy z klientem oferujemy wsparcie graficzne oraz doradztwo w wyborze butelki i kształtu opakowania. Nasi graficy zaproponują butelkę, zdobienie i opakowanie, które będzie dopasowane do tożsamości marki, strategii produktu i jego grupy docelowej. Proponujemy kolory, koncept graficzny i font, by flakon przyciągał odbiorców. Nasi eksperci pomogą w doborze butelek ze zróżnicowanej oferty polskich i zagranicznych wzorów, co pozwoli na produkcję wyróżniających się na półce perfum. 

  Po przeprowadzeniu gruntownych testów w naszym laboratorium, dokonujemy butelkowania w sterylnych warunkach. Przed dopuszczeniem do produkcji przeprowadzamy kontrolę jakości sprawdzając czy wszystkie parametry produktu są zgodne ze wzorcem. Do rozlewu wykorzystujemy zautomatyzowane linie napełniające gwarantujące powtarzalność i bezpieczeństwo produktu. Następnie produkt jest pakowany w kartonik jednostkowy i foliowany aby w nienaruszonym stanie trafił do odbiorcy końcowego. W trakcie produkcji wyroby są bezustannie kontrolowane przez pracowników kontroli jakości. Dzięki temu każdy produkt gotowy jest zgodny ze specyfikacją zatwierdzoną przez klienta.

   Starannie dobrane składniki, gwarantujące wysoką jakość produktu

  Dobór odpowiednich składników receptury perfum musi być potwierdzony rzetelną wiedzą i know-how kontraktora. Podczas opracowania receptury wykorzystujemy tylko składniki najwyższej jakości pochodzące ze sprawdzonych źródeł.

  Podczas produkcji perfum na zlecenie wykorzystujemy sprawdzone procesy technologiczne opracowane w taki sposób aby uzyskać najwyższej jakości wody toaletowe i perfumy. Kluczowe procesy mieszania, filtracji i maceracji są na bieżąco kontrolowane przez doświadczonych technologów. Dzięki temu nasze wyroby cieszą się uznaniem szerokiej grupy odbiorców i przede wszystkim są bezpieczne dla użytkowników. Pomagamy także w uzyskaniu niezbędnej dokumentacji- badania dermatologiczne, ocenę bezpieczeństwa oraz rejestrację w portalu CPNP- umożliwiającą wprowadzenie perfum do obrotu. 

  Poznaj tajniki komponowania zapachu perfum

  Kompozycja aromatu polega na umiejętnym połączeniu akordów – czyli poszczególnych nut zapachowych. Akordy powinny ze sobą dobrze współgrać i wzajemnie się pogłębiać. Dobór odpowiednich nut zapachowych jest skomplikowany i wymaga odpowiedniego doświadczenia. Podczas opracowywania bukietu perfum należy dobrać go pod kątem kolejności ujawniania się akordów i skomponować nuty zapachowe tak, by ze sobą nie konkurowały. Współpraca z wiodącymi dostawcami olejków zapachowych w Europie pozwala nam zaoferować Państwu dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości kompozycji, które wpisują się w szerokie gusta wielu odbiorców w Europie i na świecie.

   

  Jak wygląda proces produkcji perfum na zlecenie?

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji