Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Biolin™ – regenerujący prebiotyk dla Twojej skóry

  13.05.22
  Adex
  Biolin™ – regenerujący prebiotyk dla Twojej skóry

  Obecność szkodliwych bakterii na skórze prowadzi do podrażnień oraz problemów dermatologicznych, takich jak trądzik, czy łupież. Przywracanie korzystnego środowiska dla pożytecznych drobnoustrojów w naturalny sposób wymaga czasu. A jeśli szkodliwych mikroorganizmów jest znacznie więcej niż dobrych? Wtedy warto rozważyć kurację, która szybciej przyniesie spodziewane efekty – na przykład prebiotykiem jakim jest Biolin™.

  Czym jest Biolin 

  Biolin to połączenie glukooligosacharydów oraz inuliny. Jest prebiotykiem, którego skład sprawia, że pożyteczne organizmy rozwijają się znacznie szybciej niż te oddziałujące negatywnie. Dzieje się tak nawet przy wyraźnej przewadze złych drobnoustrojów nad dobrymi. Szybki wzrost przyjaznych bakterii powoduje, że w niedługim czasie te proporcje odwracają się z korzyścią dla skóry.

  Działanie prebiotyku Biolin można sprowadzić do dwóch zasadniczych funkcji. Po pierwsze stymuluje wzrost pożytecznych organizmów, a po drugie odgrywa ważną rolę w tworzeniu odpowiedniego środowiska, w którym organizmy te mogą się rozwijać kosztem negatywnych drobnoustrojów.

  Biolin – jakie są jego właściwości?

  Stosując Biolin, można spodziewać się, że organizm będzie o wiele bardziej odporny niż dotychczas na działanie różnych niekorzystnych czynników, np. szkodliwych bakterii, zanieczyszczeń, czy promieni słonecznych. Biolin skutecznie pomaga walczyć z trądzikiem – tym młodzieńczym, jak i nieestetycznymi wypryskami, które pojawiają się także w dojrzałym życiu. Jest to idealny składnik dla wymagającej i problematycznej skóry, a ta z problemem trądzikowym zazwyczaj do takiego typu się zalicza. Stosując ten prebiotyk, uda się również zadbać o piękne ciało, które zachowuje swoją młodość, jędrność i elastyczność Biolin pomaga zapobiegać nawrotom łupieżu i wspomaga walkę z infekcjami skórnymi, w tym w miejscach intymnych.

  Biolin™ – jakich spodziewać się efektów podczas stosowania? 

  Prebiotyk Biolin jest silnym prebiotykiem, który zapewnia ulgę, gdy problem skóry dotyczy: swędzenia, zaczerwienienia czy łupieżu. Ponadto zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, towarzyszącemu przy gromadzeniu się na skórze szkodliwych dla niej mikroorganizmów. Jego obecność sprawia też, że udaje się skutecznie zapobiec zaburzeniom mikroflory skóry, zapewniając i przywracając jej odpowiednią barierę ochronną. Rezultat: skóra będzie mieć zdrowszy wygląd – Biolin odpowiednio ją odżywi, a także zabezpieczy barierą ochronną nieprzepuszczającą szkodliwych dla skóry czynników i mikroorganizmów.

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji