Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Czy popyt na żele antybakteryjne się utrzyma?

  09.10.20
  Adex
  Czy popyt na żele antybakteryjne się utrzyma?

  Według badania „Opinie konsumentów na temat produktów antybakteryjnych”, przeprowadzonego w 2020 roku przez TestMeToo.com, aż 96% konsumentów w ciągu ostatnich 3-5 miesięcy kupiło produkty antybakteryjne. 

  Dziś już wiadomo, że żel antybakteryjny jest jednym z najbardziej pożądanych towarów na rynku i zaopotrzebowanie na niego wciąż jest ogromne. Agencja badawcza Nielsen podała, że sprzedaż tego produktu wzrosła o 2000% w stosunku do poprzedniego roku (dane z początku marca). Warto zaznaczyć, że 93% ankietowanych zadeklarowało, że w najbliższym czasie zamierza kupić żel antybakteryjny lub produkt biobójczy, co potwierdza tezę o ciągłym zapotrzebowaniu na te produkty. 

  Jakie produkty antybakteryjne najczęściej wymieniali ankietowani?

  Żel antybakteryjny nie jest jednak najbardziej pożądanym produktem przez konsumentów. 75% ankietowanych wymienia mydło antybakteryjne, jako produkt, który zamierza w najbliższym czasie kupić w pierwszej kolejności. 62% respondentów zadeklarowało zakup chusteczek do rąk z płynem antybakteryjnym i 61% płyn antybakteryjny do rąk. 56% ankietowanych opowiedziało się za płynem antybakteryjnym w sprayu bez spłukiwania. 

  Jak będzie wyglądać przyszłość firm kosmetycznych w dobie koronawirusa? 

  Analizując badania i trendy w zakresie żeli antybakteryjnych firmy kosmetyczne powinny rozwijać portfolio produktów antybakteryjnych, wprowadzając ich kolejne odsłony dedykowane dla kolejnych grup docelowych. Firmy, które produkują inne rodzaje kosmetyków powinny wprowadzić żele antybakteryjne do swojej oferty, ponieważ ta grupa produktów będzie cieszyć się niesamowitymi wzrostami w kolejnych miesiącach pandemii. 

  Warto testować na bieżąco nowe produkty, aby móc wprowadzić produkty najlepiej dopasowane do potrzeb konsumentów. Eksperci dowodzą, że grupa żeli antybakteryjnych pozostanie na stałe w użyciu, więc warto inwestować w tę kategorię.  

  Produkty biobójcze marki ANTI-BACTER

  Produkt biobójczy to inaczej żel antybakteryjny i preparat zawierający substancję czynną, która prowadzi do niszczenia, odstraszania lub unieszkodliwienia organizmów szkodliwych. Produkty biobójcze są przeznaczone do dezynfekcji rąk i wykazują spektrum biobójcze, które spełniają normy europejskie i poparte są wynikami badań. Warto zaznaczyć, że produkty biobójcze takie jaki żel antybakteryjny marki ANTI-BACTER spełniają następujące normy: działanie bójcze przeciw wirusom osłonkowym w tym koronawirusom a także SARS-CoV-2 wg normy EN 14476:2013 + A2:2019,działanie bakteriobójcze wg normy EN 13727, higieniczną dezynfekcję rąk 30 sek. wg normy EN 1500, działanie bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych wg normy EN 13624 i działanie bakteriobójcze wobec Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli K12 oraz działanie drożdżakobójcze. Jest to żel antybakteryjny najwyższej jakości, spełniający normy europejskie, który został gruntownie przebadany w laboratorium wdrożeniowym i jest przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. 

  Więcej na temat produktów biobójczych ANTI-BACTER przeczytasz tutaj.

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji