Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Kontrola jakości – ważny element w procesie produkcji kontraktowej

  29.10.20
  Adex
  Kontrola jakości – ważny element w procesie produkcji kontraktowej

  Dowiedzmy się więcej na temat kontroli jakości w naszej firmie, która jest fundamentem procesu produkcji kontraktowej. 

  Jakość spod znaku certyfikatów

  Jakość jest wyznacznikiem bezpieczeństwa, co ma ogromne znaczenie w produkcji kontraktowej. Od lat dbamy o przestrzeganie rygorystycznych systemów zapewnienia jakości. Są to: ISO 22715 dla wyrobów kosmetycznych i ISO 12485 dla wyrobów medycznych. Norma ISO 22716 jest Przewodnikiem Dobrych Praktyk Produkcji (GMP), który kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo produkcji kosmetyków. 

  Norma ISO 13485 przedstawia wytyczne w zakresie produkcji wyrobów medycznych oraz uzyskania najwyższej jakości produktów, które spełniają wysokie wymagania konsumentów. 

  Wdrożenie wspomnianych norm, które jest poparte certyfikatami dowodzi przestrzeganiu zasad dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz zapewnieniu bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta w odniesieniu do przepisów prawa.

  Proces produkcji, który jest poparty restrykcyjnymi normami i standardami 

  Wszystkie surowce podczas produkcji kontraktowej pozyskiwane są wyłącznie od sprawdzonych, ogólnoświatowych dostawców. Przed dopuszczeniem do produkcji poddajemy je skrupulatnej kontroli jakości, mającej na celu potwierdzenie spełnienia określonych wymagań. Dalsze kontrole obejmują: masę produktu, półprodukt i produkt gotowy i są prowadzone przez kompetentnych pracowników precyzyjnie dobranymi metodami badawczymi. Wykorzystywana przez nas, nadzorowana aparatura cechuje się właściwą dokładnością pomiarową, a stosowane wzorce, odczynniki i roztwory są odpowiednio przechowywane i oznakowane. 

  Każda partia wytworzonego produktu private label poddawana jest kontroli wstępnej, która ma za zadanie wyeliminować potencjalne niezgodności już na starcie procesu. Ta oraz dalsze kontrole (w trakcie i na końcu procesu) są gwarantem zgodności każdej partii ze specyfikacją oraz bezpieczeństwa dla konsumenta. Wszystkie wyniki badań są właściwie udokumentowane i archiwizowane przez czas określony wymaganiami prawnymi.

  Niezwykle istotne jest również monitorowanie warunków wytwarzania podczas produkcji kontraktowej. Dzięki regularnym kontrolom czystości pomieszczeń, linii produkcyjnych, powierzchni, pracowników i wody używanej do procesów technologicznych oraz właściwie ustalonym kryteriom, jesteśmy w stanie zidentyfikować oraz kontrolować potencjalne źródła zagrożeń, co przekłada się na otrzymanie przez konsumenta bezpiecznego produktu o wysokiej jakości private label. 

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji