Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Nowej Wsi, ul. Olsztyńska 1, 14-200 Iława, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Linia kosmetyków i produktów biobójczych ANTI-BACTER

  21.04.20
  Adex
  Linia kosmetyków i produktów biobójczych ANTI-BACTER

  Skuteczne oczyszczanie dłoni, dzięki wysokiej zawartości alkoholu – 70% vol.
  Wprowadziliśmy na rynek linię kosmetyków do pielęgnacji skóry dłoni. Kosmetyki ANTI-BACTER cechuje wysoka zawartość alkoholu – 70% vol. W ofercie dostępny jest spray do rąk oraz żel. Produkty opierają się na innowacyjnej formule przebadanych dermatologicznie składników i zawierają m.in. aloes i glicerynę. Aloes często jest wykorzystywany w produkcji kosmetyków, głównie za sprawą swoich właściwości łagodzących, odżywiających i pielęgnacyjnych. Kosmetyki ANTI-BACTER (żel do rąk, spray) nie tylko skutecznie oczyszczają skórę dłoni, ale również działają nawilżająco, utrzymując ją w doskonałej kondycji przez cały czas. Gliceryna jest częstym dodatkiem do kosmetyków, ponieważ skutecznie łagodzi wysuszające działanie alkoholu etylowego. Ma również silne właściwości nawilżające.

  Linia kosmetyków ANTI-BACTER została przebadana dermatologicznie, dlatego jest bezpieczna dla skóry. Kosmetyki przeszły testy antybakteryjności, potwierdzające redukcję ilości drobnoustrojów (bakterii) znajdujących się na powierzchni skóry. Kosmetyki – zarówno żel do rąk, jak i spray do rąk wykazują działanie antybakteryjne w stosunku do szczepów chorobotwórczych: Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus oraz Escherichia coli. Produkty są dostępne w formie żelu i sprayu, zapewniając wygodną aplikację. Kosmetyki ANTI-BACTER idealnie sprawdzą się do codziennej higieny dłoni – w domu, sklepie, komunikacji miejskiej, miejscach publicznych czy pracy. Dzięki wysokiej zawartości alkoholu – 70% vol., nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji, gwarantując najwyższą skuteczność.

  Linia kosmetyków i produktów biobójczych ANTI-BACTER
  Linia kosmetyków i produktów biobójczych ANTI-BACTER

  Produkty biobójcze o potwierdzonym działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.

  Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom konsumentów wobec panującej pandemii wprowadziliśmy także linię produktów biobójczych ANTI-BACTER o 75% zawartości alkoholu, przeznaczoną do higienicznej dezynfekcji dłoni.

  Produkty ANTI-BACTER są alkoholowo-wodnymi żelami, przeznaczonymi do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Jaka jest podstawowa różnica pomiędzy nimi a kosmetykami? Żel antybakteryjny do rąk będący produktem biobójczym posiada potwierdzone badaniami działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Żele antybakteryjne do rąk ANTI-BACTER są produktami biobójczymi o nr. pozwolenia: 0080/TP/2020, które zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo. Żel antybakteryjny ma szerokie zastosowanie – idealnie sprawdza się jako preparat do dezynfekcji rąk w biurach, budynkach użyteczności publicznej i placówkach opieki medycznej. Żel antybakteryjny do rąk można stosować indywidualnie w celu dezynfekcji rąk po wyjściu ze sklepu, w pracy czy podczas podróży. Nasze produkty biobójcze zostały oparte o innowacyjną formułę, która cechuje się 75% zawartością substancji czynnej – alkoholu etylowego, zapewniając jeszcze większą skuteczność działania.

  Każdy żel antybakteryjny i spray do dezynfekcji rąk przeszedł szereg badań, które udowodniły działanie bakteriobójcze wobec Pałeczki ropy błękitnej, Gronkowca złocistego, enterokoków i Escherichia coli K12, działanie bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych oraz działanie wirusobójcze. Żele antybakteryjne do rąk są gotowe do użytku bez konieczności rozcieńczania i należy je wcierać w dłonie przez 30 sekund. Spray do dezynfekcji rąk i żel antybakteryjny zapewniają wygodną aplikację w każdym miejscu.