Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Międzynarodowe Targi PLMA 2023 „World of Private Label”

  19.05.23
  Adex
  Międzynarodowe Targi PLMA 2023 „World of Private Label”

  Międzynarodowe Targi PLMA „World of Private Label” 2023 jest to największe na świecie wydarzenie dla producentów marek własnych, które zgromadzi w tym roku ponad 2500 wystawców z 70 krajów. Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie wystawców.  

  Adex Cosmetics&Pharma – wiarygodny partner w produkcji kontraktowej 

  Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, zajmującą się produkcją kontraktową kosmetyków, perfum i wyrobów medycznych pod marką własną klienta. Doświadczony personel, wiedza, know-how, koncentracja na badaniach i rozwoju, przestrzeganie rygorystycznych standardów i norm ISO – to wartości, dzięki którym nasi klienci darzą nas zaufaniem i z sukcesem nawiązujemy nowe relacje biznesowe. Atutem współpracy z nami jest kompleksowa obsługa – od opracowania receptury, poprzez wsparcie graficzne i wybór opakowania, aż po produkcję i wsparcie w pozycjonowaniu marki. Naszymi klientami są firmy z sektora MŚP, korporacje, gwiazdy, celebryci i ludzie biznesu, którzy zyskują starannie opracowany produkt najwyższej jakości. Dzięki wdrażanej przez nas zasadzie one stop shopping, usługa produkcji kontraktowej kosmetyków czy perfum na zlecenie pozwala na redukcję kosztów. 

  Międzynarodowe Targi PLMA „World of Private Label” 2023 – już wkrótce!

  Globalne wydarzenie odbędzie się już 23-24 maja w RAI Amsterdam Exhibition Centre w Holandii. Prestiżowa impreza organizowana jest od 35 lat przez Private Label Manufacturers Association (PLMA), stowarzyszenie zrzeszające blisko 3500 producentów i dostawców z sektora marek własnych z całego świata. PLMA z biurami w Nowym Jorku i Amsterdamie jest największym stowarzyszeniem, które reprezentuje interesy producentów kontraktowych. Do jego zadań statutowych należy kompleksowa promocja podmiotów z branży private label. 

  Targi PLMA „World of Private Label” zgromadzą ponad 2500 wystawców z 70 krajów, w tym ponad 1000 wystawców zrównoważonych produktów. Na targach znajdziemy 60 pawilonów krajowych i regionalnych. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania kontaktów, zdobywania i wymiany wiedzy, pozyskania nowych źródeł zaopatrzenia. Podczas imprezy prezentowane będą innowacje oraz organizowane liczne panele edukacyjne poświęcone dynamicznie rozwijającej się branży marek własnych. Wydarzenie przyciąga zarówno producentów, jak i detalistów, wspierając ich w rozwoju i inspirując do szukania nowych pomysłów biznesowych. 

  Na targach prezentowane są produkty różnych kategorii – od kosmetyków, zdrowia i urody, poprzez mrożoną i chłodzoną żywność, suche artykuły spożywcze i napoje, aż po domowe i kuchnia, środki do pielęgnacji samochodu, ogrodu, artykuły gospodarstwa domowego i majsterkowanie. Warto dodać, że marki własne obecnie mają duży udział w rynku – stanowią bowiem aż 40% wszystkich produktów sprzedawanych w 7 krajach Europy i ponad 30% w kolejnych 9 krajach europejskich. 

  W ostatniej, stacjonarnej edycji targów PLMA 2022 uczestniczyło ponad 2499 wystawców z 71 krajów. W roku 2022 w ciągu dwóch dni targi odwiedziło ponad 15.029 profesjonalnych kupujących ze 122 krajów. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy dołączyć do zacnego grona wystawców. 

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – hall 10 pavilion D31.  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji