Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Nowa, funkcjonalna i nowoczesna strona internetowa

  21.04.20
  Adex
  Nowa, funkcjonalna i nowoczesna strona internetowa

  Prezentujemy Państwu nową, funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową, która w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawia naszą ofertę produkcji kontraktowej, zespół i posiadane certyfikaty. Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków pod własną marką klienta i produkcji perfum na zlecenie. Liczymy, że informacje zaprezentowane na stronie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Państwu podjąć decyzję o współpracy z nami.

  Na naszej stronie www znalazły się informacje na temat produkcji kosmetyków pod własną marką klienta. Na dedykowanej podstronie znajdą Państwo szczegóły dotyczące kompleksowej produkcji kontraktowej obejmującej między innymi doradztwo, recepturowanie, mieszanie mas i homogenizację aż po konfekcjonowanie. W ramach produkcji kosmetyków pod własną marką proponujemy szeroką ofertę produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji ciała, którą elastycznie poszerzamy pod kątem klientów.

  Ważnym filarem działalności naszej firmy jest produkcja kontraktowa wyrobów medycznych, która pozwala na maksymalne ograniczenie kosztów i ryzyka, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku. Naszą przewagę konkurencyjną stanowią skuteczne receptury i zakup sprawdzonych surowców, doradztwo w zakresie oznakowania produktu i badania wdrożeniowe. Wspieramy klientów w opracowaniu dokumentacji, nazwy i identyfikacji wizualnej tworzonych przez nas wyrobów medycznych na zlecenie.

  Zajmujemy się także produkcją perfum na zlecenie, wspierając marki na każdym etapie produkcji od koncepcji poprzez badania aż po ich konfekcjonowanie. Na stronie www mogą się Państwo zapoznać z procesem produkcji kontraktowej, który elastycznie dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Wierzymy, że nasza produkcja perfum na zlecenie przyczyni się do stworzenia popularnych wyrobów perfumeryjnych sprzedawanych w milionach egzemplarzy.

  Na stronie znajdą się także aktualności – najważniejsze wydarzenia z życia firmy oraz artykuły merytoryczne, poświęcone branży kosmetycznej czy tematom związanym z produkcją kontraktową.

  Zapraszamy do owocnej eksploracji naszej strony internetowej!

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji