Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Nowa linia kosmetyków, która wspiera skórę w obliczu wzmożonej dezynfekcji

  22.06.20
  Adex
  Nowa linia kosmetyków, która wspiera skórę w obliczu wzmożonej dezynfekcji

  Używanie żeli antybakteryjnych nie tylko neutralizuje bakterie i wirusy. Regularne stosowanie preparatów do dezynfekcji wysusza dłonie czy też powoduje mikropęknięcia w warstwie rogowej naskórka. Żeby przywrócić skórze dawny blask niezbędne jest stosowanie przebadanych kosmetyków pielęgnacyjnych, które przyczynią się do jej skutecznej regeneracji. 

  Owocowe żele oczyszczające – przełam rutynę w codziennej ochronie

  Wzmożona potrzeba higieny i dezynfekcji rąk w obecnym czasie dla wielu ludzi staje się uciążliwa – każde wyjście do sklepu, droga do pracy w komunikacji miejskiej czy też dotknięcie przedmiotu w miejscu publicznym, wymaga higienicznej dezynfekcji rąk. Aby przełamać tę ważną dla zdrowia rutynę, warto sięgnąć po żele oczyszczające Anti-Bacter, które za sprawą owocowych zapachów uprzyjemniają pielęgnację. Owocowe żele oczyszczające zostały wzbogacone witaminą E i aloesem w postaci kolorowych kuleczek, które zapewniają dodatkowe doznania podczas aplikacji. Częste stosowanie owocowych żeli będzie dla Państwa miłą odmianą, zapewniając dodatkową ochronę i bezpieczeństwo dzięki 70% zawartości alkoholu. 

  Mydło i żel pod prysznic dla skutecznej ochrony przez cały dzień 

  Okres pandemii to pretekst, by zadbać bardziej kompleksowo o ochronę skóry i jej skuteczną pielęgnację. Poza żelami antybakteryjnymi warto zaopatrzyć się w mydła i żele pod prysznic o wzbogaconym składzie. Mydło i żel do kąpieli z jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych to dodatkowe wsparcie ochronne. Zawarte w tych produktach jony srebra charakteryzują się wysoką efektywnością antybakteryjną i niwelują nieprzyjemne zapachy, dlatego te kosmetyki są szczególnie rekomendowane dla osób uprawiających sport. Mydła i żele Anti-Bacter oparte na innowacyjnej formule z jonami srebra wzmocnią ochronę przed bakteriami i zapewnią jeszcze skuteczniejszą higienę w wymagającym czasie pandemii. 

  Co zrobić, by częste oczyszczanie dłoni nie miało negatywnych reperkusji dla skóry? 

  Regularne stosowanie żeli antybakteryjnych czy produktów biobójczych neutralizujących bakterie, wirusy i grzyby w obecnym czasie stało się koniecznością. W całym bogactwie korzyści wynikających z używania preparatów antybakteryjnych pojawiają się pewne mankamenty, które odbijają się na kondycji naszej skóry. Pierwszym z nich jest fakt, iż środki myjące powodują czasowe uszkodzenie bariery ochronnej poprzez wymycie lipidów barierotwórczych, co otwiera drogę do głębszych warstw skóry, a substancje chemiczne mogą je uszkodzić. 

  Kiedy dochodzi do większych uszkodzeń, skóra może regenerować się nawet przez kilka dni. Efektem częstego mycia rąk lub używania środków dezynfekujących na bazie alkoholu może być nie odbudowywanie się naskórka, a w konsekwencji uszkodzenie funkcji zaporowej warstwy rogowej naskórka. Kolejnym negatywnym skutkiem może być wysychanie komórek naskórka, które powoduje  mikropęknięcia w jego warstwie rogowej. Te czynniki przekładają się na wysuszanie i uszkodzenie skóry, które staje się poważnym problemem wśród społeczeństwa. Spokojnie, tym negatywnym objawom można zaradzić! Wystarczy stosować sprawdzone i przebadane środki pielęgnacyjne, które skutecznie i szybko odbudowują skórę, zniszczoną negatywnym działaniem alkoholu zawartego w żelach antybakteryjnych. 

  Sprawdzona pielęgnacja, która regeneruje skórę 

  Częste używanie żeli do dezynfekcji na bazie alkoholu wysusza skórę i prowadzi do groźnych mikropęknięć skóry. Wyschnięty naskórek ma tendencję do łatwego ocierania się, łuszczenia i pękania, co prowadzi do powstawania ran, które narażają nas na przedostanie się do nich patogenów. Pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami może uratować naszą skórę, dlatego warto mieć sprawdzone produkty zawsze pod ręką. Kosmetyki z linii Anti-Bacter nie tylko poprawią Państwa komfort, ale i uchronią skórę przed wysuszeniem. 

  Regenerujące właściwości serum do rąk z linii kosmetyków Anti-Bacter zapewniają skórze rąk odpowiednie nawilżenie. Jest to wynikiem starannie dobranej receptury zawierającej sok z aloesu, masło shea, oliwę z oliwek, glicerynę i alantoinę oraz 97% składników pochodzenia naturalnego. Serum do rąk hipoalergiczne będzie idealną propozycją dla osób ze skórą wrażliwą i wymagającą. Hipoalergiczna formuła serum do rąk wyróżniająca się brakiem barwników i substancji zapachowych oraz 98% zawartością składników pochodzenia naturalnego ma korzystny wpływ na odżywienie skóry. Negatywne działanie żeli antybakteryjnych można zminimalizować za sprawą codziennej pielęgnacji kremem do rąk Anti-Bacter. Krem do rąk posiada wzbogaconą formułę zawierającą jony srebra. Pielęgnacja dłoni kremem do rąk zabezpiecza skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem. Właściwości antybakteryjne kremu, przyjemna aplikacja oraz starannie dobrane, naturalne składniki sprawiają, że powinien on stać się podstawowym produktem, używanym do codziennej pielęgnacji. 

   

  Nowa linia kosmetyków, która wspiera skórę w obliczu wzmożonej dezynfekcji

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji