Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Trendy kosmetyczne 2023 Błyskawiczne rytuały

  22.05.23
  Adex
  Trendy kosmetyczne 2023 Błyskawiczne rytuały

  Pandemia COVID-19 – przyczyniła się do powstania trendu Beauty Snacking. Trend, o którym dziś piszemy, stał się jego naturalnym kontynuatorem. Jak błyskawiczne podejście do pielęgnacji zmieniło trendy kosmetyczne w 2023 roku?

  Flash Rituals, czyli błyskawiczne podejście do pielęgnacji 

  Flash Rituals to trend, który w sposób naturalny wykiełkował z „Beauty snacking”. W wolnym tłumaczeniu Flash Rituals oznacza błyskawiczne rytuały pielęgnacyjne, mające na celu poprawę urody. Początek trendu sięga pandemii COVID-19, kiedy siedzieliśmy w domu i spotykaliśmy się tylko online – pomiędzy pracą w domowych pieleszach a formalnymi spotkaniami konsumenci zaczęli poddawać swoją skórę szybkim i nieskomplikowanym zabiegom pielęgnacyjnym. Ważnym punktem filozofii błyskawicznych rytuałów jest stosowanie kosmetyków dopasowanych do danego problemu. Istotne jest użycie skutecznych wyrobów kosmetycznych, które w połączeniu z szybkimi zabiegami przynoszą pozytywne rezultaty, wpływając pozytywnie na wygląd skóry.

  Błyskawiczne rytuały polegają na stosowaniu dyskretnych produktów pomiędzy spotkaniami, które pozwalają dobrze wyglądać, poprawić i urodę oraz swoje samopoczucie. Rytuały pielęgnacyjne mają działać jak filiżanka herbaty lub kawy dla naszej urody. Bez względu na wybór kosmetyku, ich celem jest zapewnienie skutecznej pielęgnacji o różnych porach dnia.

  Jakie produkty można stosować w myśl „Flash Rituals”?

  Oczy są zwierciadłem duszy oraz wizytówką każdego z nas. W ramach błyskawicznych rytuałów często stosuje się serum pod oczy zawierające ekstrakty roślinne. Produkty kosmetyczne wykazują działanie rozświetlające i przyczyniają się do redukcji cieni pod oczami. Flash Rituals mogą rozwiązać problem cieni pod oczami z udziałem płatków pod oczy. Często konsumenci sięgają po szybkie maseczki zawierające witaminy, mikroelementy czy antyoksydanty. Działanie nawilżające masek wpisuje się w trend błyskawicznych rytuałów, które przyczyniają się do nadania skórze blasku. Maski Flash Rituals są przeznaczone również na dłonie i stopy, co pozwala je odżywić i zregenerować. Jako producent kontraktowy marek własnych wykonujemy wszelkiego rodzaju maski w saszetkach pomagające w błyskawiczny sposób wypielęgnować twarz, dłonie czy stopy. Tym samym możemy zagwarantować sobie skuteczny rytuał SPA w zaciszu własnego domu. Zależnie od rodzaju masek można aplikować je codziennie lub kilka razy w tygodniu. Pozwala to osiągnąć pożądany efekt, ograniczając czas do minimum.

  Flash Rituals to także błyskawiczne zabiegi na usta oraz różnego rodzaju sera. Podczas poszukiwań produktów zgodnych z trendem Flash Rituals warto zainteresować się produktami z witaminą C i kompozycją odżywczych ekstraktów. Zadbajmy, aby stężenie witaminy C było jak najwyższe, a wtedy serum skuteczniej rozświetli naszą cerę i doprowadzi do wyrównania kolorytu naszej skóry. Flash Rituals to także nienaruszające makijażu mgiełki i spraye czy suche szampony, które można stosować w przerwach w pracy.

  Jak często sięgać po produkty pielęgnacyjne? Możemy potraktować tę kwestię tak samo jak poczucie łaknienia. Zadbajmy o małe przekąski pielęgnacyjne za każdym razem, kiedy poczujemy, że nasza skóra tego potrzebuje. 

  Flash Rituals jako kontynuacja Beauty Snacking 

  Beauty Snacking to zjawisko, które powstało podczas pandemii, kiedy większość ludzi była zamknięta w domach na przymusowej izolacji. Ideą przewodnią trendu jest wykonywanie szybkich zabiegów upiększających – „snack” po angielsku oznacza przekąskę. Beauty Snacking to taka „przekąska dla urody” – ma trwać nie dłużej niż zjedzenie batonika i zapewniać skuteczne efekty dla skóry. Kobiety zaczęły stosować szybkie zabiegi pielęgnacyjne z kosmetyków, które miały pod ręką, a ta idea rozprzestrzeniła się viralowo m.in. poprzez social media. W ten sposób chwilowa moda przeistoczyła się w długofalowy trend.

  Długie godziny spędzane przed komputerem zaowocowały potrzebą częstszych praktyk pielęgnacyjnych. I tak do peletonu Beauty Snacking na stałe weszły domowe peelingi, maseczki na twarz, różne formy pielęgnacji włosów. Zaczęto relaksować się za sprawą kąpieli w wannie. Wspólnym mianownikiem tych wszystkich produktów miała być chwilowa przyjemność.

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji