Zostaw nam swoje dane a my skontaktujemy
  się z tobą najszybciej jak to możliwe

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą formularza kontaktowego jest ADEX COSMETICS&PHARMA SP Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124, który na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przetwarza przekazane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Z pełną informacją można zapoznać się TUTAJ

  Poznaj nasze certyfikaty

  05.05.20
  Adex
  Poznaj nasze certyfikaty

  Produkcja kontraktowa wyrobów medycznych czy produkcja perfum na zlecenie w naszej firmie oparta jest o najwyższe normy jakościowe, które są zgodne z bieżącym prawem europejskim oraz gwarantują bezpieczeństwo produktów wychodzących z naszej linii produkcyjnej. Na tle konkurencji wyróżniają nas posiadane certyfikaty – IFS HPC i ISO 13485, potwierdzające strategię naszej firmy, opartą na jakości i rozwoju.

  IFS HPC

  Certyfikat został stworzony z myślą o zapewnieniu prawidłowego badania produktów i procesów wytwórczych w firmach zajmujących się produkcją artykułów gospodarstwa domowego i higieny osobistej (Household and Personal Care). Celem certyfikatu jest wsparcie zarządzania jakością podczas produkcji kontraktowej w obszarze: identyfikowalności, zarządzania ryzykiem czy działania korygującego. Wprowadzenie certyfikatu umożliwiło stworzenie jednolitego systemu oceny oraz transparentności w produkcji i łańcuchu dostaw. Przestrzeganie standardów wynikających z certyfikatu IFS HPC podczas produkcji kosmetyków pod marką własną lub produkcji kontraktowej wyrobów medycznych ma korzystny wpływ na redukcję kosztów i czasu dla dostawców oraz zwiększenie zaufania konsumentów do produktu. Wdrażając procedury bazujące na tym standardzie tworzymy produkty najwyższej jakości, które są zgodne z normami prawnymi i całkowicie bezpieczne. Nasze procedury podczas produkcji perfum na zlecenie lub produkcji kosmetyków pod własną marką są regularnie audytowane i zostały potwierdzone certyfikatem renomowanej jednostki certyfikującej TÜV Rheinland.

  ISO 13485

  Nasze wyroby medyczne zostały wyróżnione prestiżową normą ISO 13485:2016, która wyznacza standardy dotyczące zarządzania jakością w produkcji kontraktowej wyrobów medycznych. Certyfikat określa rygorystyczne wymagania obejmujące: przeprowadzanie analizy projektowej na każdym etapie powstawania wyrobu, zarządzanie ryzykiem czy prowadzenie szczegółowej dokumentacji. Spełniamy te standardy, a nasza produkcja wyrobów medycznych opiera się na normie ISO: 13485:2016 potwierdzającej bezpieczeństwo, które jest tak ważne dla konsumentów.

  ISO 22716

  Trzecim z posiadanych certyfikatów jest ISO 22716:2012, który dotyczy zachowania czystości, higieny i bezpieczeństwa podczas produkcji kontraktowej perfum czy produkcji kosmetyków pod marką własną. W Adex opracowaliśmy procedury spełniające wytyczne certyfikatu, które dotyczą m.in. zgodności produktu z zatwierdzoną przez klienta specyfikacji oraz eliminują ryzyko pomieszania wyprodukowanych partii. Przestrzegając standardów certyfikatu nasze produkty cechują się pełną identyfikowalnością, a produkcja perfum na zlecenie czy produkcja kosmetyków pod własną marką jest w pełni bezpieczna. Wdrożone przez nas procedury zostały potwierdzone certyfikatem prestiżowej firmy audytującej TÜV Rheinland. Dzięki wdrożeniu w produkcji kontraktowej standardów ISO 22716 nasze produkty posiadają najwyższą jakość, co zapewnia zadowolenie zarówno naszych klientów, jak i konsumentów.

   

  Tutaj przeczytają Państwo więcej na temat naszych certyfikatów.

   

  Poznaj nasze certyfikaty
  Poznaj nasze certyfikaty

  Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji